DOTACE 50 % NA CISTERNY A APLIKÁTORY ZUNHAMMER

UŠETŘETE 2 000 000 Kč

DOTACI VÁM VYŘÍDÍME
Jsme výhradní importér značky ZUNHAMMER pro Českou republiku

zemědělské dotace na snižování emisí 2024
Zemědělské dotace na snižování emisí 2024

Snižte náklady o 50 % při nákupu technologicky nejvyspělejších cisteren na kejdu ZUNHAMMER a významně ušetřete i při samotném běžném provozu díky velmi nízké hmotnosti cisterny vůči běžným ocelovým cisternám. Navíc dotace umožňuje získat aplikátory ZUNHAMMER, které jsou synonymem pro efektivní a přesnou aplikaci hnojiva.

Proč říct ano preciznímu zemědělství, kvalitním zemědělským strojům a proč by cisterny a aplikátory ZUNHAMMER neměly chybět ve vašem strojovém parku se dočtete níže.

Zemědělská technika dotace 2024
Zemědělská technika dotace 2024

O jakou zemědělskou dotaci se jedná?

Ministerstvo zemědělství vyhlásilo 3. kolo příjmu žádostí o zemědělské dotace zaměřené na Technologie snižující emise GHG a NH3 (Technologie snižující emise skleníkových plynů a čpavku) . Rozsah podpory této zemědělské dotace činí 50 % způsobilých výdajů pro investice do rostlinné výroby, 60% pro investice do živočišné výroby. Díky této dotaci můžete získat výrobky německé společnosti ZUNHAMMER – cisterny, aplikátory kejdy nebo živinový sensor VAN-CONTROL  – s 50% slevou. Termín na podání dotací je 30. 4. – 21. 5. 2024. Už nyní je nejvyšší čas na přípravu žádosti o dotaci.

 


Napište nám nebo zavolejte, dotaci vám vyřídíme

vajbar@agrimachines.cz
+420 778 793 721

 

Kdo může získat zemědělskou dotaci na snižování emisí v roce 2024?

Žadatelem o zemědělské dotace na snižování emisí může být:

 • zemědělský podnikatel
 • školní statky
 • státní podniky

Dotace na zemědělské stroje ZUNHAMMER je vhodná také pro

 • začínající zemědělce
 • malé zemědělce

(pokud splňují definici zemědělského podnikatele)
Nejste si jisti, zda máte na tuto zemědělskou dotaci nárok? Zavolejte nám, zjistíme to za vás.

Zemědělské stroje dotace 2024
Zemědělské stroje dotace 2024

Podmínky dotace splňují cisterny a aplikátory Zunhammer BEZPODMÍNEČNĚ

Díky specifické technologii, konstrukční preciznosti a řadě patentovaných inovací platí aktuální dotace na snižování emisí na výrobky značky ZUNHAMMER bezpodmínečně. Pomůžeme vám s výběrem cisterny nebo aplikátoru tak, aby daná varianta byla pro vás co nejvíce přínosná a šetřila vám náklady.

 

Zvolte ZUNHAMMER = investice, která se vyplatí

Společnost Zunhammer je tradiční německý výrobce, který se specializuje na výrobu cisteren a aplikátorů kejdy. Všechny produkty  jsou vyráběny v rodinném závodě ZUNHAMMER v Traunreutu. Cisterny ZUNHAMMER jsou jedničkou na poli precizního zemědělství. Dokáží ušetřit až 30 % nákladů. 
Kvalita a provedení strojů ZUNHAMMER společně s řadou unikátních patentových řešení jsou důvodem, proč dosahují nejlepších výsledků při minimalizaci negativních dopadů na životní prostředí (snižování emisí).

 

Nejlepší benefity cisteren ZUNHAMMER:

 • meziročně šetří až statisíce Kč na palivu
 • umožňují převážet až o 30 % více kejdy na silnici při stálém dodržení podmínek provozu
 • vysoká odolnost při každodenním používání
 • nejkvalitnější materiály zajišťující dlouhou životnost (cisterny jsou vyrobeny z polyesteru tvrzeného skelnými vlákny (GFK))
 • jsou k dispozici v různých velikostech a kapacitách, aby vyhovovaly potřebám různých zemědělských podniků
 • nízkotlaké flotační pneumatiky s velkým průměrem
 • mohou být vybaveny různými doplňky a funkcemi, jako jsou speciální aplikační systémy, sensory pro měření obsahu živin v hnojivu a dalšími funkcemi Smart Farming, které umožňují přesnou a efektivní aplikaci hnojiv a mají významný vliv na snižování emisí
 • jsou navrženy s ohledem na bezpečnostní standardy, včetně stabilních rámových konstrukcí, odolných ventilů a dalších bezpečnostních prvků
 • možnost přizpůsobení cisteren specifickým potřebám zemědělců, aby vyhovovaly jejich konkrétním potřebám a podmínkám provozu
 • kvalitní pozáruční servis po celou dobu provozu stroje po celé ČR

Získejte zemědělské dotace na kvalitní stroje
Získejte zemědělské dotace na kvalitní stroje

Nadstandardní výbava cisteren :

 • variabilní nastavení dávky dle předpisových map
 • hydrostatický pohon čerpadla
 • systém pro automatickou změnu záběru (section control)
 • vlastní aplikační adaptéry – hadicové, hadicové s botkou, radličkové, diskové
 • VAN-CONTROL – živinový sensor

 

Vybírat můžete z těchto typů cisteren na kejdu


Aktuální zemědělská dotace se vztahuje také na aplikátory ZUNHAMMER

Aplikátory ZUNHAMMER můžete dovybavit vaši stávající cisternu jakékoliv značky. Aplikátory jsou navrženy tak, aby umožňovaly efektivní a přesnou aplikaci kejdy, digestátu nebo fugátu, což pomáhá zemědělcům optimalizovat využití živin a zároveň minimalizovat ztráty a negativní dopady na životní prostředí (snižování emisí).

 

Klíčové vlastnosti aplikátorů Zunhammer: 

 • variabilita – široká škála modelů aplikátorů vhodných pro různé typy aplikací na míru potřebám zemědělských podniků
 • jsou vybaveny technologií umožňující přesnou aplikaci hnojiv, což pomáhá minimalizovat nadměrné použití a ztráty živin do životního prostředí (snižování emisí)
 • jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají robustní konstrukci, což zajišťuje jejich odolnost, dlouhou životnost a spolehlivý provoz i v náročných podmínkách
 • možnost různých nastavení a konfigurací aplikátorů, aby vyhovovaly specifickým potřebám zemědělců a podmínkám pěstování
 • některé modely aplikátorů mohou být vybaveny moderními technologiemi, jako jsou senzory, GPS a automatizované řídicí systémy, které umožňují přesné řízení aplikace hnojiv a zlepšují efektivitu a produktivitu zemědělských operací
 

Jak získat zemědělskou dotaci na snižování emisí? S AgriMachines je to hračka

Jsou dvě možnosti:

1. Žádosti o zemědělskou dotaci si můžete vyřídit sami,
u nás následně cisternu na kejdu či aplikátory kejdy ZUNHAMMER pouze zakoupit. Samotný proces žádosti o zemědělskou dotaci je náročný a je potřeba znát mnoho právních specifik a vědět, co přesně doložit a vyplnit. Na podání žádosti o zemědělskou dotaci máte jen jednu šanci, v případě nesprávného podání, nekompletní dokumentace , či jakéhokoliv pochybení můžete o dotaci přijít. 

 

2. Dotaci na zemědělskou techniku vyřídíme za vás
Jsme odborníci na zemědělskou techniku, úspory v zemědělství a dotace s tím spojené, získat dotace s námi je snadné.. Náš tým odborníků, kteří pravidelně úspěšně dotace vyřizují, rádi zajistí i vaši žádost o dotaci v zemědělství. Na podání zemědělské dotace pro snižování emisí se bude podílet naše právní partnerská společnost pro zemědělské dotace a náš technolog zemědělských strojů,

Další důvod proč vyřídit dotace přes nás, AgriMachines, je ten, že jsme výhradní importér ZUNHAMMER techniky pro Českou republiku. Zajišťujeme nejrychlejší dodání, dovýbavu na přání zákazníka, originální náhradní díly a špičkový servis.

 

Napište nám nebo zavolejte, dotaci vám vyřídíme
Neváhejte, čas pro podání dotace se krátí.

vajbar@agrimachines.cz
+420 778 793 721

 

Kolik stojí podání žádosti na zemědělskou dotaci pro snižování emisí?

Neplatíte nic. Administrativní část žádosti o dotaci pro vás uděláme zdarma. Při úspěšném vyřízení dotace připadne předem dohodnutá částka za práci právního oddělení a technologů AgriMachines. Je to velmi nízká částka za čas strávený na přípravě podkladů a úspěšném zajištění dotace vs. spousta nervů, starostí a nejistoty při podání žádosti vlastními silami, kde je šance, že dotaci nezískáte.

Agri Machines zemědělské dotace na techniku
Agri Machines zemědělské dotace na techniku

Chcete ušetřit náklady? Stát se součástí precizního zemědělství? Efektivně pracovat? Neváhejte! Nyní je jedinečná šance, které se další roky nebude opakovat.

 

Chcete podat žádost o zemědělskou dotaci a nevíte jak na to?
Podání žádosti vyřídíme za vás. Volejte nebo pište nyní

vajbar@agrimachines.cz
+420 778 793 721

 

Příjem žádostí bude probíhat v termínu od 30. 4. 2024 od 8:00 hodin do 21. 5. 2024 do 18:00 hodin.
Příprava žádosti na zemědělskou dotaci je náročný proces, který zabírá spoustu času, proto je nutné, začít řešit podklady a přípravu ještě před termínem podání žádostí a to s předstihem. Neváhejte.

Zemědělská technika dotace 2024 = AGRI Machines

Úplné znění pravidel je k dispozici v elektronické podobě na internetové adrese Ministerstva zemědělství: www.eagri.cz/spszp

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.