Nabídka skladových strojů. Stroje jsou nyní skladem, připraveny k okamžitému dodání.  

Stroje se slevou až 30 %

CLAAS: Tradiční výrobce skližnové techniky a traktorů z Německa. Pojem JAGUAR pro sklízecí řezačku, LEXION pro sklízecí mlátičku, nebo třeba ROLLANT a QUADRANT v oblasti svinovacích a  vysokotlakých lisů jsou  dnes již legendární. Společnost CLAAS v neposlední řadě vyrábí standardní kolové traktory s inovativními prvky zaměřenými na ergonomii řidiče a vysoké užitné vlastnosti. Speciální kategorií jsou nosiče nářadí XERION. Znáte snad univerzálnějího a praktičtějšího pomocníka na Vaši farmu?

ZUNHAMMER: Profesionální aplikace kejdy. Nic víc. Nic míň. Potřebujete aplikovat za rok 20 tisíc kubíků kejdy? Máme řešení. A pokud potřebujete aplikovat 200 tisíc kubíků za rok, tak máme pro Vás řešení taky.

LEMKEN: Tradiční německý výrobce strojů na zpracování půdy a setí. Kvalitní materiály, nejnovější technologie, tradice. Legendární pluhy, podmítače, secí stroje a secí kombinace. Trvanlivost a kvalita.

M.O.M: Italští specialisté na vývoj a výrobu inovativních zemědělský strojů na aplikaci hnojiva s precizní injektáží pod povrch půdy. Jejich vlakovou lodí je technologie STRIP HAWK EASY.

FANTINI: Italský výrobce, který se během let se vyprofiloval jako specialista na vývoj a výrobu adaptérů na sklizeň kukuřice, slunečnice a čiroku pro všechny typy sklízecích mlátiček. Jeho výrobky překonávají očekávání pokud jde o trvanlivost, produktivitu a kvalitu zpracování. Ve výrobním programu FANTINI jsou také adaptéry pro sklízecích řezačky CLAAS JAGUAR, transportní vozíky pro žací adaptéry a sběrací adaptéry (Pick Up).

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.