Velkou raodst si těsně před zahájením letošních žní udělala rodinná farma na Zlínksu. Starší mlátičku na své farmě nahradila o mnoho mladší krasavice, konkrétně CLAAS AVERO 240. 

AVERO 240 se systémem mlácení APS

Legendární vysoce výkonný systém mlácení a separace zrna CLAAS APS už dlouho není jen výsadou velkých sklízecích mlátiček CLAAS LEXION. Tuto jedinečnou technologii dostaly k dispozici i nižší  řady mlátiček TUCANO a AVERO. I menší farmy tak mají k dispozici špičkovou technologii pro co nejefektivnější výmlat a separaci všech plodin. Výkonné čištění pak jen dokresluje vedoucí roli ve sklizňových strojích. 

KOMFORT A POHODLÍ

Pohodlná kabina, komfortní ovládání a špičková ergonomie posouvá práci při sklizni obilnin na nejvyšší úroveň. Klimatizace, výborný výhled na žací lištu a odpružená sedačka řidiče jen doplňují dobrý pocit obsluze stroje. Nastavení všech důležitých prvků je samozřejmě z kabiny stroje. 

NOVÉ ŽACÍ ÚSTROJÍ CLAAS VARIO 500

Společnost CLAAS první na světě uvedla systém VARIO pro žací lišty – tedy možnost prodloužení žacího válu a jednoduchou změnu nastavení pro sklizeň řepky. Žací lišta VARIO 500 je zástupcem inovované řady žacích lišt, která přináší ještě vyšší komfort obsluhy a snížení pracnosti při přestavbě na jinou plodinu. 

Přjeme novým majitelům mnoho pohodlně a kvalitně sklizených hektarů!

Foto Josef Machálek, Martin Šilhavík

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.