Traktory CLAAS si stále častěji hledají místo na smíšených farmách pro svou univerzálnost a vysokou užtkovou hodnotu. 

ARION 420 JAKO POHODLNÝ POMOCNÍK

Na menších smíšených farmách je potřeba univerzální traktor téměř každý den. Ať už je to při přípravě půdy, přihnojování, při aplikaci postřiků a setí, nebo při sklizni pícnin, vždy se hodí funkce traktoru usnaďnující práci. To samé platí při dopravě materiálu. Silný a zároveň úsporný motor využívající tzv.navyšování výkonu CLAAS POWER MANAGEMENT poskytuje vždy dostatek výkonu a při správném nastavení pracovního nářadí pracuje velmi efektivně. 

KOMFORTNÍ PŘEVODOVKA S AUTOMATIKOU ŘAZENÍ

Společnost CLAAS již před 10 lety přešla u svých traktroů na převodovky, u kterých se nemainupuje s řadící pákou. Řidič má k dsipozici velmi komfortní ovládání, a v případě převodovky QUADRISHIFT během celého dne nemusí myslet na to, kdy a jak zařadit správný převodový stupeň. 

ZDOLÁ KAŽDOU PŘEKÁŽKU

V kopcovitém terénu při sklizni pícnin, ale i při zpracování půdy by měl mít traktor správný poměr hmotnosti a výkonu motoru. CLAAS ARION řady 400 je v tomto oboru přeborník. Použití pneumatik s velkým průměrem a správnou šířkou jen tento fakt podtrhují. 

Přejeme novému majiteli mnoho odpracovaných hodin s maximálním pohodlím!

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.