S příchodem jara jsme zprovoznili zajímavě upravený traktor CLAAS ARION. Úprava zahrnovala výměnu stávajích kompletních kol za nová kola se specifickým rozchodem a šířkou nutnou při pěstování brambor. 

Všestranný CLAAS ARION 430 HEXASHIFT

Velký rozsah pracovních rychlostí umožňuje nová převodovka CLAAS HEXASHIFT s 24 x 24 převodovými stupni a hlavně 6-sti stupňovým násobičem řazeným pod zatížením. Při výsadbě brambor se plně využívají rychlosti 0,5 – 2 km/h, v první skupině A. Pro zpracování půdy jsou vhodnější vyšší rychlosti, stejně jako při chemické ochraně nebo ošetřování porostu postřikem. 

Nesený postřikovač LEMKEN SIRIUS 10

Pro lepší obratnost a rychlejší pohyb na souvratích je ARION 430 vybaven neseným postřikovačem LEMKEN SIRIUS 10 s objemem nádrže 1.300l a pracovním záběrem 12m. 

Kultivační pneumatiky pro profesionální práci

Specifický rozchod kol 1.500 mm a na zakázku vyrobené pneumatiky s šířkou 270mm pro přední nápravu a 300 mm pro zadní nápravu umožňují bezproblémový pohyb v řádcích brambor. 

Foto: Martin Stecovič

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.