Traktory CLAAS se už naplno zabydleli na polích celé Evropy, a Česká republika není vyjímkou. Jeden z posledních přírůstků do rodiny traktorů CLAAS je nová řady traktorů AXION 800. Traktoy používají motory ve specifikaci TIER 4f s objemem 6,7l, převodovky HEXASHIFT nebo CMATIC, přední odpruženou nápravu nové konstrukce, kabinu odpruženou na 4 bodech a známou konstrukci s dlouhým rozvorem náprav pro maximální stabilitu stroje a možnost používání pneumatik s velkým průměrem. 

CLAAS AXION 870 CMATIC

Vrcholem nabídky je nejsilnější model CLAAS AXION 870, který je standardně vybaven plynulou převodovkou CMatic. CLAAS tak vytvořil silný traktor s výkonem motoru 295 k, nejpohodlnějším konceptem odpružení, vysokou nosností předního i zadního závěsu a množstvím přídavných funkcí ulehčující práci obsluze. 

KOMFORT, NÍZKÁ SPOTŘEBA, VYSOKÁ VÝKONNOST

Na přiložených fotografiích je nasazení traktoru v podmínkách Vysočiny při podzimních pracích – dopravě materiálu návěsem s celkovou nosností 25t, podrývák s pracovním záběrem 3m, žací kombinace CLAAS DISCO 9200 vybavenou shazovacími pásy. 

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.