Novou cisternu řady SK-ECO s objemem 18.500l s novým adaptérem GLIDE-FIX  si na zakázku objednala společnost PIVKOVICE a.s. Pracovní záběr 12m, tlumení rázů a komfortní ovládání pomocí joysticku v kombinaci se standardními výhodami cisteren ZUNHAMMER, jako je nízké těžiště a velmi nízká pohotovostní hmotnost oceňují ve svažitém terénu plném nerovností. Cisterna je vybavena pneumatickým odpružením náprav, aktivním hydraulickým řízením, flotačními pneumatikami 650/65 R30,5 a větším čerpadlem Vogelsang se sacím výkonem 5.430 l/min. Pro spolupráci v kejdové lince se samochodným nosičem CLAAS XERION je vybavena také integrovaným 8″ nasávacím trychtýřem. Komfortní olvádání s evidencí odpracovaných m3 a ošetřené plochy GÜLLE 2000 zvyšuje užitnou hodnotu stroje. 

Progresivní vývoj v oblasti aplikačních adaptérů směrem k lepším schopnostem zapravovat tekutá hnojiva zaznamenává celý zemědělský sektor. Ne jinak je tomu i u lídra v oblasti aplikačních technologií, společnosti ZUNHAMMER. 

Možnost kombinovat standardní hadicový adaptér s možností vytvoření mělké drážky, použitelné i při aplikaci v porostech obilnin a travních porostů  zaujala výrobce aplikační techniky již dříve. Vývoj adaptérů se však nezastavil, a proto společnost ZUNHAMMER přišla s inovativním řešením v podobě adaptéru GLIDE-FIX.  Výborné kopírování terénu, flexibilita a možnost použití v různých podmínkách jsou hlavními výhodami nového adaptéru. 

Agregace s již dříve dodaným traktorem CLAAS AXION 930 tvoří pěknou soupravu pro efektivní aplikaci kejdy, přejeme společnosti PIVKOVICE a.s. plnou spokojenost při provozu obou strojů! 

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.