Během letošních žní jsme také navštívili naše velmi dobré zákazníky soukromé zemědělce pana Karla Řičicu a Jana Slavíka ze Zarazic u Veselí nad Moravou, kteří zrovna sklízeli ozimou pšenici v blízkosti Baťova kanálu.

Pan Řičica je hrdým majitelem kombajnu Claas Tucano 450, který je osazen žací lištou Vario V750 o záběru 7,5 metru. I přes větší záběr lišty tato sklízecí mlátička dokáže při výnosu pšenice 8-9 t/ha sklízet rychlostí 5,5 – 6 km/hod při spotřebě 17l/ha. Což dokazuje, že modelová řada Tucano je opravdu výkonná a boří veškeré předsudky o malém kombajnu. Ke stroji byl taktéž dodán kukuřičný adaptér Cornspeed určený pro sklizeň kukuřice.

V průběhu letošního roku jsme také panu Slavíkovi dodali nový traktor a to Claas Arion 420, jehož výbavu jsme později na přání zákazníka rozšířili o čelní nakladač Claas FL 120. Během žní byl traktor plně nasazen při odvozu a při lisování slámy, jak jinak než lisem od firmy Claas a to typem Rollant 340RC.

V galerii přinášíme několik krásných fotografií z hladce probíhající sklizně poblíž přístavu ve Veselí nad Moravou.

Pánům děkujeme za dlouhodobou spolupráci a přejeme ať jim jejich stroje šlapou i nadále bez sebemenších problémů.

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.