CLAAS je specialista na sklizňové stroje se širokým rozsahem výrobků, a nejedná se jen o sklízecí řezačky a sklízecí mlátičky. Sklizeň pícnin je silnou stránkou tradičního německého výrobce. 

Obraceče CLAAS VOLTO

Ať už se jedná o malou farmu specializovanou na živočišnou výrobu s extenzívnějším nasazením nebo o profesionání společnost poskytující služby, CLAAS má vždy řešení. Nesené provedení, tažené provedení pro používání s menšími traktory a promyšlená konstrukce s minimálními nároky na údržbu. Patentované uložení pracovních prstů pro co nejšetrnější práci se sklízenou hmotou a také minimalizace nečistot v pícninách – to jsou priority obracečů CLAAS VOLTO. 

PERFEKTNÍ ROZMÍSTĚNÍ HMOTY NA POZEMKU

Společnost CLAAS má mnoholeté zkusšenosti s vývojem a výrobou obracečů a shrnovačů pícnin. Výsledkem je systém rozhazování a toku sklízené hmoty MAX SPREAD. Řádky posečené hmoty jsou bezpečně obrázeny a rozmístěny pravidelně po pozemku s cílem co nejrychlejšího zaschnutí hmoty pro zachování krmivářských vlastností sklízeného materiálu. 

Děkujeme za fotografie Martinu Stecovičovi

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.