Kombinované stroje na zpracování půdy metodou Strip-Till umožňující přihnojení pod patu a současné setí přesným secím strojem – to je STRIP HAWK EASY. 

BOJ PROTI VODNÍ A VĚTRNÉ EROZI

Zpracování půdy metodou Striip-Till, tedy zpracování půdy v pásech je jednou z možností, jak zabránit vodní erozi u pěstování širokořádkových kultur v erozně ohrožených oblastech. Kvalitní příprava půdy do hloubky až 30 cm, modulární konstrukce stroje a odolný rám i do kamenitých a extra těžkých půd předurčují STRIP HAWK EASY pro co nejkvalitnější práci za jakýhkoliv podmínek. Předplodina, která zůstává na neobdělané části pozemku ochrání rostliny před poryvy větru nebo stékající vodou. 

PŘIHNOJENÍ KEJDOU, DIGESTÁTEM NEBO GRANULOVANÝM HNOJIVEM?

Modulární konstrukce strojů STRIP HAWK EASY umožňuje přihnojovat rostliny ve zpracovaném řádku tekutými i pevnými hnojivy. Nejoblíbenější formou je přihnojení granulovanými hnojivy – agronom vždy exaktně zná hodnotu živin v použitém hnojivu. V případě přihnojování tekutými nojivy však zemědělský podnik využije kejdu nebo digestát z vlastních zdrojů, a dokáže naplno využít potenciál živin v těchto hnojivech. 

PŘÍMÉ SETÍ, ŽÁDNÉ „TREFOVÁNÍ ŘÁDKŮ“

Největší výhodou strojů STRIP HAWK EASY je kombinace zpracování půdy, přihnojení a setí v jednom přejezdu. Osivo je tak ukládáno do právě připraveného řádku ve správné vlhkosti a struktury pro setí. Pod osivem je v jeden okamžik uloženo i hnojivo v místech, kde bude čekat na budoucí kořenový systém rostliny. A potom setí – přesné a precizní. A během jednoho přejezdu. Není nutné řešit GPS souřadnice, napojování na linie předchozí jízdy a nesrovnalosti mezi půdozpracujícím strojem a přesným secím strojem. 

Na přiložených fotografiích nakládka a expedice strojů k zákazníkům. O nasazení jednotlivých strojů  Vás budeme informovat později v samostatných příspěvcích. 

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.