– Přemýšlíte o tom jak rychle a zároveń ekonomicky dopravit kejdu či digestát?

– Trápí vás časté převozy na dlouhé vzdálenosti?

– Chcete vozit co největší objem materiálu a přitom dodržet maximální hmotnost soupravy?

– Nevíte zda zvolit traktorovou či kamionovou dopravu?

Společnost AgriMachines vám pomůže tyto problémy vyřešit a zefektivnit dopravu kapalných hnojiv přesně podle vašich specifických požadavků.

Rádi by jste kamionovou dopravu? Společnost AgriMachines se stala partnerem společnosti Mercedes Benz a dokáže vám nabídnout vozy typu Actros nebo Arocs. Typ Arocs lze dodat jak v klasické silniční verzi v homologaci skupiny C nebo ve speciální polní verzi tzv. Agromover v homologaci skupiny T tedy traktor. Polní verze Arocs Agromover se pyšní motorem Mercedes Benz o objemu 12,8 litrů s výkonem 510 koní, automatickou převodovkou, rychlostí 90 km/hod, flotačními zemědělskými pneumatikami, pohonem všech kol, zadním tříbodovým závěsem s regulační hydraulikou a dalšími vychytávkami nezbytnými pro polní provoz. Jako AgroTahač lze také dodat model Arocs v šestikolové či osmikolové verzi na který jsme schopni dodat cisternovou nástavbu podle přání zákazníka. 

Pro samotnou dopravu kapalných hnojiv kamionovými tahači slouží sedlové cisterny, které často dosahují objemů od 21m3 do 32m3. Podvozek je dvou až třínápravový, pneumaticky odpružený s zadní natáčecí nápravou. Přední náprava může být zvedatelná. Jsou vybaveny čerpadly či vývěvami, andocky a bočním plněním pro rychlou a snadnou manipulaci s daným materiálem. V nadstandartní výbavě mohou být vybaveny i řezací hlavou a odkamemeňovacím prostorem. Sedlové cisterny jsou ideálním řešením pro převozy kejdy či digestátu na větší vzdálenosti.

Pokud chcete volit traktorovou dopravu i zde pro vás máme řešení. Traktorové tažené cisterny či přívozové cisterny o objemech od 12 do 27 m3. Tyto cisterny bývají často vybaveny čerpadly Vogelsang VX 186/260Q  o výkonu 5430 l/min nebo vývěvami. Slouží k dovozu materiálu přímo k aplikátoru či aplikační cisterně nebo díky flotačním pneumatikám mohou sami aplikovat pomocí hadicového aplikátoru přímo na pole…

Máte již starou nevyužitou cisternu nebo vyřazenou silocisternu pro převoz sypkých hmot?  I zde pro vás máme zajímavé řešení ! Pomůžeme vám vaši cisternu přestavět tak aby vyhovovala vašim požadavkům týkajících se dopravy kapalných hnojiv. Dodáváme potřebné díly a provádíme montáže andocků, čerpadel, vedení, bočních plnění atd.

Připravili jsme pro vás menší fotogalerii věnující se problematice dopravy kejdy a digestátu. Na fotografiích můžete vidět zmińované varianty: Agrotahače Mercedes Benz Arocs, kamionové tahače, sedlové cisterny, upravené silocisterny či traktorové přívozové cisterny.  

Pamatujte, že nejde jen o kvalitní aplikaci ale hlavně o kvalitní  a ekonomickou dopravu.

A proto jsme tu pro vás…

 Váš Team AgriMachines.

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.