Mezinárodní francouzská výstava SIMA zaměřená na technické inovace v zemědělské sféře se konala od 6. do 10. listopadu 2022.

Těžko uvěřit, že první výstava, dříve známá jako Salon de la machine Agricole, byla poprvé otevřena v roce 1922. Na jejím slavnostním zahájení se sešlo více než 300 vystavovatelů. Tehdy se hlavních poct těšil zvířecí pohon, společnost měla před sebou ještě dlouhou cestu k dnešním inovacím. Mezinárodní rozměr získala výstava již po šesti letech. Další tři roky trvalo než byla zavedena významná novinka – soutěž Sekce nových strojů, která měla upozornit na 20 inovativních zemědělských strojů.
Po 69 letech konání našla SIMA ideální prostory na výstavišti Paris Nord Villepinte, což umožnilo další expanzi. V devadesátých letech vznikla v rámci výstavy např. akce SIMAGENA zaměřená na odvětví skotu. Došlo i k dalším transformacím. SIMA se nyní koná každé dva roky a to v podzimním období.
Co se ale nezměnilo, jsou cíle výstavy – být přehlídkou nejnovějších technologických inovací ve světě zemědělství, nebýt jen událostí, ale také hybnou sílou společenství. Během 97 let SIMA ocenila více než 1 200 inovací prostřednictvím cen SIMA Innovations Awards.

Proto není pochyb, že součástí výstavy byly značky, které reprezentuje naše společnost – CLAAS, ZUNHAMMER a LEMKEN. Výběr toho, co nás zaujalo, naleznete ve fotogalerii.

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.