Je možné se slabším traktorem a v těžších podínkách založit kvalitně a rychle porosty při setí plodin? Je výhoda velký zásobník pro osivo? Je lepší pracovní záběr 4m ve sklápěné verzi, nebo pevná varianta se záběrem 3m bez ztrátových časů při manipulaci a skládání stroje? 

PŘÍPRAVA PŮDY A SETÍ

Kombinace několika pracovních nářadí – to je specifikum pro LEMKEN COMAPCT SOLITAIR. Přední hydraulicky ovládaný smyk s pružně uloženými pracovními orgány dokáže srovnat povrch půdy po předešlém zpracování. Následují krátké diskové brány LEMKEN HELIODOR s možností nastavení pracovní hloubky a s omezovacími disky po stranách. Utužení po přejezdu disků a také přepravu stroje mají na starost velká kola se šípovým vzorkem. Za vekými pěchovacími koly je sekce s prutovými prsty a secí lišta s nezávisle uloženými kotoučovými botkami LEMKEN OPTI-DISC. Precizní uložení osiva a následné utužení pogumovanými koly zajišťuje také rovnoměrné dodržování pracovní hloubky. 

Menší farmy a zemědělské podniky si kladou podobné otázky při pořizování stroje, a nemusí se nutně jednat pouze o secí stroj nebo traktor. 

Na přiložených fotografiích je nasazení secí kombinace LEMKEN COMPACT SOLITAIR v pracovním záběru 3m v agregaci s traktorem o výkonu 140 k. 

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.