Společnost LEMKEN má ve svém portfoliu několik variant pro secí stroje. U všech je základem promyšlená koncepce pro kvalitní přípravu seťového lůžka a hlavně precizní uložení osiva. Možnost přihnojení granulovaným hnojivem a dělený zásobník pro osivo a hnojivo je výhradou modelu COMPACT SOLITAIR. 

PŘÍPRAVA PŮDY + PŘIHNOJENÍ + SETÍ

Hlavní předností pro COMPACT SOLITAIR je možnost využít přední výsevní sekci se samostatně uloženými výsevními disky s individuální možností nastavení hloubky. Individuální nastavení vysévaného množství a kontrola výsevku je samozřejmostí. 

PŘÍPRAVA PŮDY + SETÍ + SETÍ 

Druhou možností pro secí stroj COMPACT SOLITAIR je výsev jiné plodiny místo aplikace hnojiva. Agronom v podniku tak má možnost komvinovat výsev 2 plodin v jednom přejezdu. 

PŘÍPRAVA PŮDY + SETÍ + SETÍ + SETÍ

Zadání zákazníka spočívalo v možnosti výsevu 3 plodin najednou. COMPACT SOLITAIR byl tak doplněn strojem pro přísev s rozvodem osiva a samostatným zásobníkem. Secí stroj je tak schopen vysévat např. luskovino-obilnou směs (peluška + oves) doplněnou o přísev jetele. 

Foto: Jan Schusser

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.