Společnost LEMKEN CZECH s.r.o. uspořádala na pozemcích společnosti LUKA a.s. Česká Bělá praktické školení spojené s představením novinek LEMKEN pro obchodní rok 2021. 

AgriMachines = LEMKEN

Společnost AgriMachines je autorizovaným prodejcem společnosti LEMKEN s plnou podporou výrobce a jeho zástupců v České republice. Školení ve výrobním závodě v německém Alpenu i servisní podpora se zajištěním dodávky náhradních dílů přímo k zákazníkovi – to je důvod vzájemné důvěry a dobré spolupráce s renomovaným výrobcem. 

NOVINKY LEMKEN V PRAXI

Spojení teorie a filosofie pro produkty LEMKEN s možnosti praktického vyzkoušení přímo v praxi – to byl důvod pro uspořádání produktového školení přímo v zemědělském podniku na Vysočině. Kamenité půdy a nelehké podmínky s větším množstvím srážek nastavily reálné podmínky. 

SPRÁVNÉ SESTAVENÍ LINKY TRAKTOR + STROJ

Výrobce nářadí agregovaného za traktor má nelehký úkol. Kromě vývoje samotného stroje musí přemýšlet o tom, jak bude budoucí uživatel nový stroj používat, a jak mu ulehčit nastavení svého výrobku tak, aby sloužilo ke spokojenosti uživatele. Důležitou úlohu potom sehrává prdejce, který musí správně vysvětlit a objasnit budoucímu uživateli všchny funkce stroje tak, jak je výrobce zamýšlel a vyrobil. 

Na přiožených snímcích fotografie z produktového školení LEMKEN. 

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.