Uvedením nového diskového podmítače LEMEKN RUBIN 10 spolčnost z německého Alpenu nastavila nová měřítka v oblasti kvalitního zpracování půdy s precizním zapravením rostlinných zbytků a dokonalého urovnání povrchu půdy. 

VELKÝ PRŮMĚR DISKŮ PRO DOKONALÉ ZAPRAVENÍ

Větší průměr disků 645mm se sílou materiálu 6mm a hlavně jejich symetrické uspořádání s individuálním uložením každého disku je konstruováno pro maximální efektivitu a dokonalé zapravení rostlinných zbytků. Nové uspořádání disků zajišťuje provoz s traktorem bez bočního tahu nářadí – jsou tak sníženy požadavky na tahový výkon a minimalizována spotřeba paliva. 

ZADNÍ UTUŽOVACÍ VÁLCE 

LEMKEN nabízí širokou škálu zadních utužovacích válců – nožové, trubkové, pevné ocelové prstence ve variantách s jedním nebo dvojicí válců s možností individuální konfigurace dle požadavků zákazníka. Pro dobré utužení je velmi vhodná varianta dvojice utužovacích ocelových válců zajišťující zpětné utužení zpracovaného povrchu půdy. 

PŘIHNOJENÍ NEBO VÝSEV MEZIPLODIN LEMKEN SEED HUB 5/500

LEMKEN nabízí pro RUBIN 10 originální příslušenství – možnost přísevu meziplodin během jednoho přejezdu diskového podmítače. Hydraulický pohon ventilátoru, velmi dobře umístěný zásobník s objemem 500 l a pravidelné rozmístění aplikačních hadic s rozhazovacími koncovkami zajistí rovnoměrné rozmístění osiva. Bezpečnou manipulaci s osivem zajsití originální schody a bezpečnostní ochranný rám. 

Na fotografiích je zachyceno předání nového stroje zákazníkovi DVPM Slavíkov a nasazení při podmítce řepkového strniště. 

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.