Jednička na zpracování půdy, německá společnost LEMKEN přináší již mnoho let na trh špičkové diskové brány RUBIN a HELIODOR. Vyšší dimenzi přináší nově vyvinutý LEMKEN RUBIN 12. 

NOVÉ USPOŘÁDÁNÍ DISKŮ

Společnost LEMKEN uvedla před téměř 20 lety na trh krátké diskové brány s indivuduálním uložením disků s obchodním názvem RUBIN 9. Během krátké doby se RUBIN dostal do podvědomí zemědlěských podniků a farmářů jako etalon pro dokonalou podmítku a perfektně urovnaný povrch půdy. 

Největší inovací pro RUBIN 12 je nové uspořádání obou řad disků tak, aby bylo zamezeno bočnímu tahu při práci, a doocíleno větší pracovní hloubky až 20 cm. 

DOKONALÉ ZAPRAVENÍ ROSTLINNÝCH ZBYTKŮ A UROVNANÝ POVRCH 

Průměr disků 736 mm a jejich vzájemné symetrické uspořádání je na trhu unikátní. Výsledek vývoje a dlouholetého testování však přináší novým uživatelům jednoečné vlastnosti – dokonalé zapravení rostlinných zbytků a rovný povrch sklízeného pozemku bez velkých hrud a nerovností. 

Na fotografiích RUBIN 12 s pracovním záběrem 7m při podmítce po sklizni ozimé řepky. 

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.