Technologie mlácení APS a separace zrna pomocí podélně umístěné dvojice separátorů od společnosti CLAAS je velmi dobře známá a zavedená i na českém trhu. Stále se však v zemědělských podnicích bojuje s předsudky o velokosti žacího ústrojí vzhledem k výkonům motoru mlátičky a její schopnosti separovat a čistit zrno při odpovídajícím výkonu. 

LEXION 750 + VARIO V930

Kombinace modelu LEXION 750 se šířkou mlátícího bubnu 1.420mm se žací lištou V930 je méně obvyklou, zato však velmi dobře fungující kombinací pro efektivní sklizeň. Osvědčený systém mlácení s patentovanou technologií APS a výkonná separace ROTO PLUS spolu s čištěním JET STREAM zajišťuje vysoce kvalitní práci na sklízeném pozemku. Mnohonožový drtič slámy s integrovaným metačem plev zajistí perfektní rozmístění slámy a plev po celé šířce pracovního záběru stroje.

ÚSPORNÝ MOTOR MERCEDES-BENZ OM 470 LA

Účinná provozní hydraulika se systémem Load-Sensing snižující příkon ve spolupráci s novým motorem Mercedes-Benz (max.výkon 435k) jsou tak dostatečně dimenzované a zajišťují velmi dobré provozní parametry při sklizni. Revoluční systém chlazení DYNAMIC COOLING a variabilní pohon ventilátoru chladiče vedopu k výrazně nižší spotřebě paliva. 

Na přiložených fotografiích mlátička LEXION 750 + V930 provozovaná společností AgriMachines při sklizni ozimé pšenice,. foto: Jan Schusser

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.