Letošní 48. ročník mezinárodního agrosalonu Země živitelka 2022 je za námi a my se opět vracíme do běžného pracovního nasazení. Strávit téměř týden na veletrhu je pro nás náročné, ale setkání tváří v tvář s vámi za to stojí. 

Tento rok jsme vás vítali na nové a větší ploše s číslem 203. Víc místa pro nás znamená víc možností na prezentaci strojů. Do Českých Budějovic jsme tak mohli dovézt dvě cisterny ZUNHAMMER (SKE 18.5 a MKE 14.5) s aplikátorem  GLIDE-FIX (12 m a 15 m). Od stejné značky jsme měli i přípojnou stanici ZASTA, trychtýřovou stanici TRISTA, systém čelního sání kejdy PROFI-FANT, sensor VAN CONTROL 2.0 nebo diskové injektory KUSGU. Špičkové traktory reprezentovaly CLAAS ARION 430 a CLAAS XERION 4200 s nástavbou ZUNHAMMER 16000. Pomyslnou třešničkou na dortu bylo vystavení pluhu JUWEL a podmítače KARAT značky LEMKEN.  

Věříme, že jste si veletrh Země živitelka užili stejně jako my, děkujeme vám za společná setkání a zároveň děkujeme našim zákazníkům za zapůjčení strojů. 

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.