Secí kombinace je známou alternativou pro sloučení několika pracovních operací pro přípravu půdy a setí. Společnost LEMKEN má dlouholeté zkušenosti s vývojem a výrobou secích kombinací v tzv.“klasickém“ provedení – tedy aktivní rotační brány v kombinaci s pneumatickým secím strojem.

ZIRKON + SOLITAIR = LEMKEN

Rotační brány ZIRKON 12 používají patentovanou konstrukci s uzavřenou převodovkou ze silnostěnné oceli pro dlouhou životnost a hladký chod. Hřídel rotoru a držák nože jsou vykované z jednoho kusu a vytvrzené, což garantuje maximální stabilitu a vysokou životnost. Rotační brány ZIRKON lze kombinovat s mechanickým secím strojem SAPHIR 7 nebo pneumatickým SOLITAIR 8 nebo SOLITAIR 9. Intenzitu zpracování půdy lze nsstavit změnou rychlosti otáčení pomocí převodovky, tŕychlostí vývodového hřídele a pojezdovou rychlostí.

Precizní setí LEMKEN SOLITAIR 8

Pneumatický secí stroj s mechanickým pohonem výsevní hřídele používá hydraulicky ovládaný ventilátor pro dopravu osiva s precizním systémem rozdělovacích hlav umístěných mimo zásobník osiva. Vvýsevní hlavy jsou umístěny přímo nad výsevní lištou. Dvojité botky s kopírovacím a utužovacím gumovým přítlačným kolečkem zajistí dokonalé uložení osiva s následným utužením. Asymetrické uchycení secích botek zabraňuje ucpávání a hromadění posklizňových zbytků.

Secím kombinacím zdaleka neodzvonilo, ba naopak!

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.