Německý specialista na zpracování půdy a setí, společnost LEMKEN představila v roce 2019 nástupce veleúspěšné řady diskových podmítačů LEMKEN RUBIN. 

LEMKEN RUBIN 10

Krátké diskové brány LEMKEN RUBIN jsou jeden z nejúspěšnějších výrobků společnosti LEMKEN. Výrobce z německého Alpenu v loňském roce představil inovovonou řadu s obchodním názvem RUBIN 10. 

Větší průměr disků (645 mm), nové uložení disků s vylepšeným úhlem pod kterým vnikají disky do půdy, a minimální vzdálenost jednotlivých disků zajistí již od hloubky 7 cm celoplošné zpracování půdy.   

SYMETRICKÉ USPOŘÁDÁNÍ DISKŮ

Nové uspořádání talířových disků uvnitř stroje byly vzájemně přesazeny tak, aby bylo zabráněno bočnímu tahu během zpracování půdy. Významně se tak zklidnil pohyb do stran, a tento fakt v důsledku snižuje spotřebu paliva na danou operaci. Dokonalé zapravení posklizňových zbytků je u LEMKEN RUBIN již zažitým zvykem. 

PRAKTICKÉ ZKUŠENOSTI PŘESVĚDČILY

Během podzimních měsíců jsme u zákazníků aktivně stroj předváděli, a výsledkem je prodej několika krátkých diskových bran LEMKEN RUBIN 10 s pracovními záběry 4, 4,5m, 5 a 6m. O praktických zkušenostech přímo od zákazníků Vás budeme průběžně informovat. 

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.