Společnost AgriMachines SE se od 1. ledna 2021 stala novým generálním importérem techniky ZUNHAMMER do České republiky. Dlouholetý prodejce strojů Zunhammer bude nyní výhradně zastupovat kompletní sortiment svěřené značky, do kterého patří tažené cisterny, cisternové nástavby na samojízdné nosiče Claas Xerion, aplikační adaptéry, injektory, dokovací stanice a elektronické komponenty, mezi kterými nechybí ani VAN Control s technologií senzoru NIR. Společnost AgriMachines SE bude mít plnou prodejní, servisní a tovární záruční podporu pro stroje přímo z centrály ZUNHAMMER v Traunreutu. Bude také zajišťovat servis a dodávku náhradních dílů pro již prodané a provozované cisterny a stroje ZUNHAMMER v České republice.

Nejen prodej, ale i poradenství

Firma AgriMachines SE působí na trhu již šest let, ale její tým v čele s jednatelem Ing. Tomášem Kopou, Ph.D., má s prodejem a servisem zemědělské techniky více než dvacetileté zkušenosti. AgriMachines SE není jen prodejcem, ale nabízí též kompletní poradenské služby a dodávky například kejdových linek na míru. Podnikům dokáže navrhnout řešení podle jejich individuálních požadavků a aktuálních podmínek, přičemž výsledkem může být významné ušetření provozních nákladů.

Společnost AgriMachines SE sídlí v Praze, ale působí po celé České republice, kde má síť pracovišť s vybavenými dílnami. Servisní tým má navíc plně vybavená servisní vozidla se všemi potřebnými nástroji a přístroji včetně sofistikované diagnostiky. Společnost AgriMachines SE je schopna pokrýt servisní potřeby většiny zákazníků společnosti ZUNHAMMER v celé České republice.

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.