Koncem října letošního roku jsme se dozvěděli ve školícím centru LEMKEN v německém Alpenu o připravovaných novinkách na nadcházející sezónu 2024.

Nový RUBIN 10/1000 KUA

Oblíbený diskový podmítač RUBIN 10 se nyní vyrábí v nové verzi s pracovním záběrem 10 m. Kombinace velkých zubatých disků s průměrem 645 mm s unikátním symetrickým uspořádáním přináší klidnou práci stroje bez bočního tahu. Originální je i systém skládání a ovládání stroje kompletně z kabiny traktoru.  Pro přepravu má nový RUBIN 10/1000 maximální šířku 3,0m.

Secí stroj SOLITAIR DT

Největší novinkou je jednoznačně nejnovější generace secích strojů SOLITAIR s označením DT.  Stroj představený v roce 2022 v pracovních záběrech 4 a 6 m je nyní doplněn o záběr 9 m.

Konstrukce stroje s předním pneumatikovým pěchem, přípravou půdy krátkými diskovými bránami s průměrem disků 456 mm je doplněna o velký zásobník na osivo (objem 5.100 l) s možností rozdělení násypky na osivo/hnojivo a nově také doplněna přídavným zásobníkem MultiHub pro aplikaci druhého hnojiva nebo přísev meziplodin.

Secí botky OptiDisc vedené paralelogramem jsou nastaveny v tzv. Offset uložení, jsou vzájemně přesazené pro vyšší průchodnost  v pracovních roztečích 12,5 a 16,7cm.  Stroj může být vybaven další řadou disků pro přihnojení nebo výsev meziplodin. 

Nový univerzální zásobník MultiHub

Společnost LEMKEN vyvinula zbrusu nový univerzální zásobník na hnojivo a osivo MultiHub. Zásobník se vyrábí v objemech 200 a 500 l a lze používat na všech secích strojích jako přídavný zásobník. Další využití je u strojů na zpracování půdy (KARAT, RUBIN),  jako varianta pro přímé setí meziplodin.

Nový čelní zásobník SprayHub

Nový čelní zásobník SprayHub můžete nyní používat nejen pro práci s granulovaným hnojivem, ale i s tekutými hnojivy. Objem nádrže je 1.100 nebo 1.500 l.

Jako příklad pro používání zásobníku na tekutá hnojiva nebo postřik je v kombinaci se stroji na ošetřování porostu Steketee (meziřádkové kultivátory, plečky).

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.