Profesionální kejdový speciál ZUNHAMMER na podvozku CLAAS XERION 4000 byl v minulých dnech předám významnému zákazníkovi na Vysočině. Aplikace kejdy a digestátu tak dostanou na nejvyšší úroveň. 

NÍZKÝ TLAK  NA PŮDU A PRÁCE NA SVAZÍCH

Technické parametry soupravy CLAAS XERION 4000 dokonale sladěného s nástavbou ZUNHAMMER byly jedním z argumentů pro nákup nového speciálu na aplikaci kejdy. Dobrá zkušenost s cisternami ZUNHAMMER a hlavně specifické podmínky Vysočiny s kopcovitým terénem, velkým podílem travních porostů a starost o co nejmenší poškození pozemků rozhodly právě pro ZUNHAMMER. Flotační nízkotlaké pneumatiky 800/70 R38 MICHELIN CEREXBIB doplněné systémem centrálního dohušťování ovládaného přes terminál CLAAS CEBIS umoňují pracovat s tlakem pneumatik pro co nejmenší poškození travního drnu nebo hutnění podorničí. Pro přejezdy je tlak automaticky nastaven na vyšší tlak pro co nejmenší opotřebení pneumatiky. 

PROFESIONÁLNÍ APLIKÁTOR ZUNHAMMER KUSGU

Samotný samochodný speciál však nedokáže správně a efektivně pracovat bez odpovídajícího nářadí. V Novém Městě na Moravě pojali celou investici komplexně, a nový samochodný aplikátor tak bude doplněn o celou řadu aplikátorů umožňujících profesionální nasazení během celého roku. Na jarní aplikaci a přípravu půdy před setím bude XERION s nástavbou ZUNHAMMER agregován s diskovým injektorem ZUNHAMMER KUSGU 5m. Minimální ztráty živin a dokonalé zapravení kejdy patentovaným systémem injektáže přímo do půdy si získalo velký respekt od specialistů bavorského výrobce ZUNHAMMER. 

GPS NAVIGACE RAVEN PRO MAXIMÁLNÍ PŘESNOST

Profesionální nasazení si vyžaduje spojení s profesionály v každém směru. Proto byl kejdový speciál CLAAS XERION + ZUNHAMMER vybaven GPS navigací RAVEN. Maximální preciznost, práce s mapovými podklady LPIS a opakovatelná přesnost s bezproblémovým předáváním dat do dalších strojů (postřikovač/rozmetadlo hnojiv/secí stroj) – to byly požadavky ze strany zákazníka. Velkou roli také hrála velmi dobrá reference již dodaných strojů CLAAS XERION s navigacemi RAVEN po celém Česku. 

AGRIMACHINES – PORADENSTVÍ PRO MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITU

Lepší využití živin, minimalizace ztrát únikem čpavku a zavádění nejnovějších trendů v aplikaci kejdy byly důvodem spolupráce zemědělského družstva Nové Město na Moravě a společnosti AgriMachines. Dlouhodobá spolupráce spočívá v pochopení potřeb zákazníka a jeho specifických podmínek, vytvoření projektu ušitého „NA MÍRU“ a jeho praktické uvedení do praxe přímo v podniku. Pravidelný dohled a kontrola dodržování nastavených postupů je klíčem k dosažení maximální efektivity investice do nové technologie. 

Pokud chcete maximalizovat využití živin z organických hnojiv, oslovte specialisty na tuto problematiku – AgriMachines. 

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.