Německá renomovaná společnost LEMKEN se s talířovými branami řady RUBIN prosadila na náročném Evropském trhu již před mnoha lety.

RUBIN 9 – UNIVERZÁLNÍ PROFESIONÁL

Kvalitní mělká podmítka, ale i hlubší zpracování půdy, zapravení chlévského hnoje nebo obnova trvalých travních porostů, to je LEMKEN RUBIN. Pro jeho univerzálnost a perfektní práci v různých podmínkách obliba tohoto profesionálnío nářadí stále roste. Dokonalé odpružení jednotlivých disků, ochrana před poškozením cizími předměty, prutové brány zabraňující nežádoucímu proudu půdy nad rám stroje a utužení pomocí dvojice prutových nebo prstencových válců přinášejí precizní práci.

PRECIZNÍ ZAPRAVENÍ, ROVNÝ POVRCH

Zapravení rostlinných zbytků, jejich promíchání s půdou a vytvoření rovného povrchu s následným utužením, to jsou disciplíny, ve kterých LEMEKN RUBIN vyniká nad ostatními. Náprava uložená vzadu napomáhá dobrému rozložení hmotnosti stroje. Dlouhá životnost hlavních ozubených disků a jejich uložení je u společnosti LEMKEN velmi známá. 

Na přiložených fotografiích podmítka strniště po sklizni pšenice. 

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.