Společnost LEMKEN se před více než 10 lety na evropském trhu etablovala i v kategorii postřikovačů. Spolehlivé stroje s jednoduchou obsluhou, ale i sofistikované funkce jako je vypínání jednotlivých sekcí dle polohy stroje přes GPS, to jsou postřikovače LEMKEN!

LEMKEN PRIMUS 3500 se záběrem 18m

Pravidelná obnova strojového parku k zajištění stabilních výsledků a snižování nákladů na provoz strojů – to byl hlavní důvod pro nákup nového postřikovače v zemědělské akciové společnosti Horní Bradlo. Jednodušší obsluha, vyšší požadavky na hygienu a bezpečnost práce, a také vyšší pracovní výkonnost – to byly hlavní požadavky na nový stroj. LEMKEN PRIMUS všechny tyto požadavky splnil. 

PRECIZNÍ ZEMĚDĚLSTVÍ V PRAXI

Přesnost při aplikaci postřiků, výkonné přimíchávání a propracovaný systém proplachování po použití postřikovací jíchy staví postřikovače LEMKEN na špičku ve své kategorii. Díky volitelné výbavě v podobě palubního počítače Müller Spraydos doplněného terminálem LEMKEN CCI 50 postřikovač spolupracuje s GPS anténou a dle okamžité polohy stroje ovládá jednotlivé sekce ramen s tryskami tak, aby nedocházelo zejména na souvratích k překrývání záběru. 

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.