Známé výhody samochodného aplikátoru v porovnání s taženými cisternami, a hlavně dobrá zkušenost s nástavbovou cisternou ZUNHAMMER na systémovém nosiči CLAAS XERION rozhodla pro nákup nového stroje do společnoti Mydlářka a.s.

CLAAS XERION + ZUNHAMMER = EFEKTIVITA JIŽ 25 LET

Nástavba ZUNHAMMER na podvozku CLAAS XERION má mnoho výhod a neoddiskutovatelný počet prověřených spokojených zákazníků nejen v ČR, ale po celé EVropě. První samojízdný XERION s profesionální nástavbou ZUNHAMMER vyjel před více než 25 lety. Lehká platová nádrž z materiálu GFK integrovaná k rámu nosiče, čelně umístěné čerpadlo, předřazený separátor kamene RotaCut, automatika nasávání a automatická funkce míchání položily standard nástaveb s legendární životností a efektivním vedením kejdy nejen při sání, ale i při aplikaci kejdy. 

INOVOVAT MUSÍ I TI NEJLEPŠÍ

I když to na první pohled nevypadá, modelový rok nástavbové cisterny 2021 přináší mnoho vylepšení a inovací. Efektivnější vedení kejdy, preciznější systém FluidStop zabraňující úkapu při sání, možnost použití pneumatik o průměru až 2,13m, inovovaný tříbodový závěs s natáčením pro mimoběžnou jízdu, nová konstrukce elektroniky a ovládání ISOBUS. I když jsou nástavbové cisterny ZUNHAMMER ve spojení s CLAAS XERION na techologické špičce, dochází k inovacím dle posledních trendů ve svém oboru. 

OSVĚDČENÝ KONCEPT ZUNHAMMER

Společnost Mydlářka a.s. nasadila do provozu první XERION 4000 s nástavbou ZUNHAMMER v roce 2016 a započala tak cestu k vyšší výkonnosti a efektivnímu využívání kejdy a digestátu. Profesionální přístup se vyplatil a ukázalo se v praxi, že nasazení samochodného aplikátoru s oddělenou dopravou tekutých hnojiv je vysoce efektivní. Roční výkonost přes 100.000 m3/rok, resp. 1.000 m3/pracovní směnu se staly standardem, stejně jako přímá injektáž hnojiva do půdy. Jsou tak eliminovány ztráty živin únikem čpavku, a okolí je chráněno od zápachu. Významně se také snížila spotřeba umělých hnojiv, které nahradila organická hnojiva z vlastní spotřeby (kejda, močůvka, digestát z bioplynové stanice). 

Více informací poskytneme při ostrém nasazení stroje. 

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.