První dny nového roku 2020 byly ve znamení předání sofistikovaného secího stroje LEMKEN našemu významnému zákazníkovi na Vysočině. 

PŘÍPRAVA PŮDY, SETÍ A PŘIHNOJENÍ

Požadavky na zakládání porostů jsou zejména v jarních měsících velmi náročné, a časová okna na setí se díky povětrnostním podmínkám zkracují. Velkou výhodu tak mají stroje, které dokážou dělat několik operací najednou. Jedním z takových je LEMKEN COMPACT SOLITAIR.

První pracovní nářadí jsou v tomoto případě krátké diskové brány vycházející z LEMKEN HELIODOR s integrovanou hydraulicky ovládanou smykovou lištou pro urovnání povrchu půdy. Následuje řada disků se samostatným nastavením hloubky pro uložení osiva nebo hnojiva. Další pracovní operací je pneumatikový pěch,za kterým je umístěn packer válec s litinovými prstenci, které v rozteči 12,5 cm vytvářejí seťové lůžko. Zadní secí lišta je vybavena inovovanou dvojdiskovou secí botkou s individuálním nastavením přítlaku. Secí stroj je navíc vybaven doplňkovým strojem na výsev drobných semen. Jste tak schopni vysévat jedním přejezdem např. HRÁCH, OVES A JETEL. 

VÝHODY PRO LEMKEN COMPACT SOLITAIR

Dělený zásobník pro osivo/hnojivo

Smyková lišta ovládaná hydraulicky z kabiny stroje

Zpracování půdy krátkými jednotlivě uloženými disky

Řada výsevních botek s nezávislým nastavením hloubky a přítlaku pro osivo/hnojivo

Ovládací terminál CCI 1200 s GPS navigací a vypínáním sekcí (sekce po 2 m)

Hlídání průtoku osiva v každém semenovodu

Setí drobných semen vybavené automatikou vypínání a zapínání dle polohy zadního závěsu secího stroje se samostanou kalibrací výsevku 

Možnost připojení přesného secího stroje LEMKEN AZURIT

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.