Klasické provedení secí kombinace LEMKEN, tedy aktivní rotační brány ZIRKON a secí stroj s kotoučovými botkami SOLTAIR je velmi oblíbený zejména kvůli své schopnosti pracovat i v těžkých podmínkách a spolehlivě zakládat porosty s vysokou přesností. 

LEMKEN ZIRKON – AKTIVNÍ NÁŘADÍ

Rotační brány jsou jeden z prémiových produktů ěmecké společnosti LEMKEN. Přestože jsou v posledních letech oblíbené zejména pasivní způsoby zpracování půdy, rotační brány LEMEKN ZIRKON mají mnoho výhod. Tou hlavní je vytvoření prokypřené vrstvy půdy, která využívá okamžité vlhkosti pro následné uložení osiva v jednom přejezdu stroje. Aktivní rotační brány  ve spojení se smykovou lištou a zadnímu utužovacímu válci také velmi dobře zpracovávají těžké a jílovité půdy. 

LEMKEN SOLITAIR 25 PRO VYSOKÝ VÝNOS

Nejnovější technologie setí s maximální možnou přesností a jednoduchým nastavením – to je nový SOLITAIR 25. Přesné uložení osiva s roztečí řádků 125 mm, 4 rozdělovací hlavy a plně elektronické ovládání na terminálu CCI 1200 zaručují výborné výsledky setí i v těch nejtežších podmínkách. Kompaktní konstrukce násypky s objemem 3.000 l, flotační pneumatiky pro co nejnižší utužení půdy včetně kypřičů stop a centrálně nastavitelný přítlak secích botek staví secí stroj LEMEKN SOLITAIR 25 na technologickou špičku. 

Přejeme novému zákazníkovi mnoho zasetých a připravených hektarů!

Foto: Martin Stecovič

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.