Efektivní zakládání porostu řepky ozimé po sklizní žita sesoučasnou aplikací fugátu a setím v jednom přejezdu zavedli v progresivním podniku DVPM Slavíkov. 

ŘEPKA S PŘIHNOJENÍM FUGÁTEM

Hlavní předností kombinovanho stroje STRIP HAWK EASY je modulární konstrukce umožňující přípravu půdy metodou Strip-Till v roztečích řádků 45/50/55/70 a 75 cm. Hydraulicky posuvný rám dokáže měnit plynule rozteč řádků z kabiny stroje. Současné přihnojení kejdou nebo fugátem z bioplynové stanice v hloubce 20-30cm dokonale využívá schopnosti tekutých hnojiv pro vytvoření zásoby živin pro pozdější fázi růstu rostliny.

PŘESNÉ SETÍ ŘEPKY V ŘÁDCÍCH 50cm

Unikátní konstrukce stroje s plynulou změnou záběru a integrovaným přesným secím strojem je doslova revolucí v technologii Strip-Till. Jako jediný na trhu umožňuje STRIP HAWK EASY zpracování půdy v páscích se současnou aplikací kejdy a přesným setím řepky nebo kukuřice. Jediným přejezdem tak provedete 3 pracovní operace s výbornými výsledky.

PRECIZNÍ SETÍ S KONTROLOU VÝSEVKU ISOBUS

Na přiložených fotografiích je porost řepky založený strojem STRIP HAWK EASY v kombinaci se secím strojem SOLA, který byl přihnojen fugátem s dávkou 40 m3/ha. Přesný secí stroj s individuálně poháněnými výsevními jednotkami a kontrolou výsevku přes ISOBUS měl nastavený výsevek na 325.000 rostlin/m2.

Foto: Martin Stecovič

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.