Tradiční německý výrobce LEMKEN je vývojem a výrobou secích kombinací velmi známý, a kombinované zpracování půdy a setí je typickým výrobkem s vysokou užitnou hodnotou.

MINIMALIZACE PŘEJEZDŮ

Snížení počtu pracovních operací a hlavně založení porostů ve správný okamžik a dle okamžitých podmínek je jedna z velkých výhod používání secích kombinací – tedy kombinace rotačních bran LEMEKEN ZIRKON a mechanického, nebo v tomto případě pneumatického secího stroje LEMKEN SOLITAIR. Využití půdní vlhkosti a precizní uložení osiva je zásadní výhodou tohoto systému setí, který má dlouhodobě ověřené výborné výsledky v rovnoměrnosti vzcházení a zapojení porostu. 

CLAAS + LEMKEN = PRODUKTIVITA

Secí kombinace má svá specifika v zapojení do tříbodového závěsu a pohonu rotačních bran přes zadní PTO. Potřebujete silný motor s dostatečnou rezervou kroutícího momentu, stabilní otáčky vývodového hřídele a stabilitu při práci, kterou vám zajistí dlouhý rozvor a dobré rozložení hmotnosti. Tyto požadavky dokonale splňují traktory CLAAS řady AXION 800. Ve společnosti Zemědělská a.s. Horní Bradlo jsou traktory CLAAS dlouhodobě používány, a nyní je jejich strojový park doplněn o špičkový stroj pro přípravu půdy a setí. 

Pro vyšší využití byla secí kombinace doplněna o stroj pro přísev meziplodin, který tak zvyšuje produktivitu a možnosti nasazení na farmě. Precizní dodržení výsevku a rovnoměrné setí jsou typické pro stroje výrobce APV. 

Pokud máte standardní nebo i nestandardní požadavky, jsme tu pro Vás!

Foto Jan Puchta, Martin Stecovič

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.