Systém setí LEMKEN DELTA ROW jsme již představovali v loňském roce. Výborné výsledky, zvýšený výnos a dokonalé dodržování výsevku, zejména hloubky setí a vzdálenosti v řádku přesvědčují o správném směru systému setí do dvou vzájemně posunutých řádků kukuřice s centrálně uloženým osivem. 

LEMKEN DELTA ROW

Netradiční, ale velmi efektivní setí kukuřice představila společnost LEMKEN na výstavě Agritechnica Hannover v roce 2017. Maximální přesnost setí, dodržení hloubky uložení osiva a precizní uložení hnojiva jsou základ pro moderní přesné secí stroje. LEMKEN AZURIT povyšuje setí kukuřice a ostatních řádkových plodin ještě o další level v oblasti výkonnosti a rychlosti setí. Systém setí DLETA ROW – tedy ukládání osiva do dvou vzájemně posunutých řádků umožňuje rostlinám lépe využít prostor pro růst a zdravý vývoj rostlin. 

VYSOKÁ VÝKONNOST SE ZÁSOBNÍKEM SOLITAIR SW 12

Zvýšení výkonnsoti díky možnosti zapojení zásobníku LEMKEN SOLITAIR 12 SW s kapacitou 5.800 l a hydraulicky ovládaným ventilátorem pro maximální dodržení dávkování hnojiva jsou další výhodou modulárního systému LEMKEN pro secí stroje řady AZURIT. Vlastní radar, elektronická kontrola množství hnojiva a ovládání přes ISO BUS jsou důkazem sofistikovaného řešení od LEMKEN.

AGRIMACHINES = CLAAS + LEMKEN

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.