Údržba strojů, příprava na nastávající sezónu i pravidelné kontroly jsou základním předpokladem pro bezproblémový průběh sezóny. 

PORADENSTVÍ A DIAGNOSTIKA STROJŮ

Nové stroje jsou stále sofistikovanější a jejich údržba a příprava na sezónu potřebují kvalifikovaný přístup a potřebné technické vybavení. Včasná diagnostika a pravidelná kontrola od odborného servisu Vám usnadní provoz Vašich strojů. 

VÍCE NEŽ 25 LET ZKUŠENOSTÍ

Společnost AgriMachines pravidelně investuje nemalé prostředky do servisu a technického vybavení svých servisních techniků. Profesionalita, dlouhodobé zkušenosti ale také technické vybavení včetně diagnostických přístrojů jsou předpokladem pro odborné opravy a zajištění všech typů oprav. Včasný servisní zásah dokáže ušetřit nemalé finanční prostředky každému majiteli stroje. 

RYCHLÁ DODÁVKA NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Pro všechny zastupované značky strojů zajišťujeme záruční i pozáruční servis a dodávku náhradních dílů. Pravidelné školení servisních techniků a pečlivost při předávání strojů včetně školení obsluh usnadňuje nasazení strojů při práci. Jenom kvalifikovaná obsliha dokáže plně využívat potenciál moderních strojů svým uživatelům. 

Neváhejte tedy a oslovte nás s Vašimi požadavky!

Váš tým AgriMachines 

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.