Německý výrobce LEMKEN má rozsáhlý výrobní program pro efektivní zakládání porostů. Představujeme vám sklopný polonesený secí stroj Solitair 25 KA s inovativním konceptem dávkování a distribuce, který lze kombinovat s mnoha stroji na zpracování půdy. Systém dvoudiskových secích botek uložených na paralelogramu s kopírovacím kolečkem pro kontrolu hloubky je k dispozici v mechanické (do přítlaku radliček 45 kg) a hydraulické (do přítlaku radliček do 70 kg) variantě.

Přítlak botky a hloubku uložení osiva je možné nastavit navzájem nezávisle. Osivo je i při změně půdního typu vždy uloženo do stejné hloubky. Přitlačení osiva kopírovacím kolečkem zajišťuje rovnoměrné vzcházení rostlin. Nezpevněné meziřádkové prostory snižují erozi a zanesení secího řádku. Uložení osiva je zdokonaleno zpětným utužením trapézovým pěchovacím válcem, který má prstence ve stejném rozestupu jako je vzdálenost řádků.

Hloubka ukládání osiva je centrálně nastavena pomocí táhla třetího bodu tříbodového závěsu.

Prohlédněte si secí stroj v akci:

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.