Areál naší společnosti na Bratislavské ulici v Hustopečích proměnil ve dnech 17. a 18. dubna kompletně svou tvář. V servisní dílně, kde běžně stojí stroje CLAAS, ZUNHAMMER nebo M.O.M., se servíroval zvěřinový guláš, řízky či tatarák z restaurace Milana Koubka a na správný pitní režim návštěvníků dohlížela Mandlárna Hustopeče a Vinařství Mádl z Velkých Bílovic.

Náš Den otevřených dveří jsme záměrně udělali dvoudenní, chtěli jsme totiž mít co nejvíc času na všechny, kdo k nám zavítali. Toto rozhodnutí se vyplatilo. První den mezi návštěvníky nechyběli ani zahraniční hosti, kteří přijeli k desátým narozeninám popřát svému příteli Tomáši Kopovi, jednateli AgriMachines SE. Za společnost Zunhammer gratulovali Sebastian Zunhammer, majitel společnosti, a Michal Meuer. Z Itálie k nám zavítal Luca Moretto, majitel společnosti M.O.M., a Darko Kovacevic. Z Rakouska přijel Reinhard Leimhofer, zástupce společnosti Göweil.

Chvíle, kdy Tomáš Kopa vzpomínal na začátky společnosti AgriMachines a ukazoval její vývoj do dnešních dní, byly velmi emotivní. V roce 2024 se AgriMachines může pyšnit těmito čísly: přes 450 spokojených zákazníků a 693 prodaných strojů.

Program obou dní byl zaměřený na prezentaci toho nejlepšího, co námi zastoupené firmy nabízí. Kromě fantastického pohoštění nechyběla ani cimbálová kapela Růža a tombola, která byla zlatým hřebem každého dne.

O strojích bylo možné získat všechny informace od obchodních zástupců naší společnosti. Téměř celý dvůr byl zastavěn technikou a na návštěvníky čekala obzvlášť zdařilá přehlídka strojů ZUNHAMMER. Hned u vchodu zaujímal místo samochodný aplikátor Zunhammer Zuni-X-Trac, talířový aplikátor Kusgu, diskový injektor Zuni-Drill a botkový aplikátor Glide-Fix 12m. Dále byla sekce strojů společnosti M.O.M., zde jsme prezentovali adaptéry pro injektáž tekutých hnojiv (ECO-INJECT) a hlavně jejich Strip Hawk Easy, což je v pásech půduzpracující stroj s přihnojením tzv. pod patu.

Na naší nakládací rampě byla přehlídka techniky GÖWEIL. Rakouský výrobce zde měl zastoupené celé portfolio – ovíjecí stroje, lisy na balíky, sklopné lžíce a rozdružovací techniku balíků. Část expozice se nacházela i uvnitř budovy, kde se dělila o místo s traktory CLAAS, kombinací LEMKEN Zirkon + Saphir a čerpadly VOGELSANG.

Pod rampou byly tři cisterny ZUNHAMMERSKE 18,5 PUSS s nadstandardní nádrží na 20 000 litrů a botkovým aplikátorem Glide-Fix, SKE 18,5 PUD s tříbodovým závěsem s aplikátorem Glide-Fix EXQ 24+24 a hydrostaticky poháněným čerpadlem Vogelsang VX184Q a poslední cisterna REACTOR na míchání hnojiva DAM a močoviny. Nechyběly ani dokovací stanice TRISTA a ZASTA.

Poslední místo v areálu obsadily kombajny CLAASTucano 320 a Lexion 660. Pozorní návštěvníci nepřehlédli ani modré stroje LEMKEN. Německou značku reprezentovala secí kombinace Solitair 25 s rotačními bránami Zirkon, pluh Juwel a diskový podmítač Rubin.

Našim Dnům otevřených dveří předcházela náročná příprava ať už se jednalo o navážení a rozmísťování techniky, úklid servisní dílny a další organizační činnosti. Děkujeme celému týmu v AgriMachines a také děkujeme všem návštěvníkům za přízeň. Jsme rádi, že jste si spolu s námi oslavu užili.

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.