Společnost AgriMachines byla u zrodu myšlenky posunout aplikaci vápence na vyšší úroveň. Společně s importérem rozmetadel BREDAL, společností Unimarco tak přišla na svět kombinace traktoru CLAAS XERION a neseného rozmetadla BREDAL s aplikačními rameny 12 m. 

SAMOCHODNÉ ROZMETADLO XERION + BREDAL 

Traktor CLAAS XERION má ve verzi SADDLE TRAC kabinu místěnou vepředu nad motorem a díky tomu vznikl velký prostor pro umístění nástaveb. Na českém trhu se nejvíce uplatnily nástavby na aplikaci tekutých hnojiv od společnosti ZUNHAMMER s objemem nástaveb až 16.000 l.

Nástavba BREDAL je primárně určena na aplikaci granulovaných hnojiv, její objem je 10.600 l a je ybavena gumovým pásem s regulačním hradítkem, které dávkuje hnojivo buď na rozmetací lopatky kotoučového rozmetacího ústrojí nebo do aplikačních ramen. 

Rozmetadlo dokáže aplikovat nejen standardní granulovaná hnojiva, ale díky možnosti montáže aplikačních ramen se šnekovým dopravníkem také těžko aplikovatelné materiály – vápenec nebo síran amonný. 

Profesionální apliakce hnojiv má nový název: CLAAS XERION + BREDAL ! 

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.