V posledním listopadovém týdnu jsme předali zajímavou secí kombinaci na našem servisně-prodejním středisku AgriMachines v České Bělé.

LEMKEN ZIRKON – precizní příprava půdy

Oblíbenost používání aktivních rotačních bran na Vysočině má své logické vysvětlení. Osevní postup s okopaninami (brambory) a větším zastoupením kukuřice preferuje používání klasické orby pluhem. Příprava půdy před setím je tedy doménou aktivních rotačních bran, které zajistí precizní zpracování před setím s výborným srovnáním povrchu půdy.

Další výhodou je promíchání půdy v hloubce až 30 cm se zachováním půdní vlhkosti pro následné setí. Pěchovací válec s velkým průměrem 500 mm používá patentovaný tvar trapézu, který utužuje seťové lůžko přesně na místě, kde bude secí kotoučová botka ukládat osivo.

LEMKEM SOLITAIR 9+

Pneumatické secí stroje SOLITAIR jsou vyhlášené svou vysokou přesností setí a precizním dodržováním pracovní hloubky. Elektronické ovládání Solitronic doplněné ISOBUS terminálem CC1200 synchronizuje setí jednotlivé plodiny s GPS vypínáním kolejových řádků. Zásobník osiva má objem 1.450 litrů a má optimalizovaný tvar pro co nejsnazší vyprazdňování a kompaktní pozici co nejblíže k traktoru.

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.