Společnost AgriMachines se již několik let věnuje poradenství a prodeji zemědělských strojů, ke kterému neodmyslitelně patří také servis a dodávky náhradních dílů. Předsezónní prohlídky, ale i opravy strojů a renovace poškozených dílů jsou další aktivity, které poskytujeme svým zákazníkům. 

DIAGNOSTIKA A SERVIS STROJŮ VÍCE NEŽ 20 LET

Diagnostika (určení a vyhledání) poruchy nezávisí jen na odpovídajícím diagnostickém přístroji. Nejdůležitější jsou zkušenosti a znalosti servisních mechaniků. Základní tým společnosti AgriMachines má více než 20 let zkušenosti se zemědělskou technikou, jejím servisem a opravami. 

ŠKOLENÍ PŘÍMO U VÝROBCE

Všichni servisní technici, ale i lidé ze servisního zázemí a skladu náhradních dílů jsou školeni a vzděláváni přímo u výrobce. K dispozici tak máme nejnověhší poznatky a podklady pro opravy a diagnostiku strojů, včetně nejnovějších verzí diagnostických přístrojů a jejich aktualizace. Výrobce poskytuje silnou podporu ve formě elektronických i papírových katalogů ND, pracovních schémat hydrauliky, elektroniky nebo popisu funkcí celého stroje. 

RENOVACE A REPASE STROJNÍCH ČÁSTÍ

U složitějších nebo dražších strojních částí dokážeme poškozený díl renovovat. I když se v dnešní době preferuje systém „vyměnit a neopravovat“, jsme schopni zajistit v případě technicky možného řešení poškozenou část za novou, nebo ji repasovat. V případě okamžité potřeby náhradního dílu lze poškozený díl ihned vyměnit za repasovaný i se zárukou. 

Neváhejte nás kontaktovat nebo poptat nezávaznou nabídku. 

Vás tým AgriMachines

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.