Žací diskové stroje CLAAS si získávají svou oblibu u uživatelů zejména díky preciznímu řezu a dokonalému hydraulickému odpružení. Obchodní název DISCO je více než patřičný. 

KOMBINACE TRAKTORU CLAAS ARION S ŽACÍMI STROJI DISCO

Na farmě rodiny Mrlinových v obci Liptál mají s technikou CLAAS velmi dobré zkušenosti. Celou linku na sklizeň pícnin sestávající z bočně vedené žací lišty DISCO 3100 v loňském roce doplnila čelně nesená lišta DISCO 32OO F a traktor CLAAS ARION 430 CIS vybavený předními rameny a PTO, a také konzolou pro čelní nakladač CLAAS včetně integrovaného ovládáaní přes elektro-hydraulický joystick. K dispozici je tak 6m pracovní záběr pro sečení pícnin. 

BESKYDSKÉ KOPCE PRO SKLIZEŇ

Zdolávání velkých kopců se zavěšenými žacími stroji vepředu i vzadu traktoru má svá specifika. Traktor CLAAS ARION 430 ve verzi CIS má k dispozici dostatečný výkon (130 k) a má výborný poměr hmotnosti a výkonu motoru. Dostatečná záloha kroutícího momentu a pohotová převodovka QUADRISHIFT pracující v automatickém režimu bez nutnosti manuálního řazení jsou výbornou kombinací právě pro spráci s kombinovaným strojem na sklizeň pícnin. Použití flotačních pnumatik a a nízké těžiště traktoru tak umožňuje spolehlivě používat ARION s žací kombinací i v pověstných beskydských kopcích!

Pro nadcházející sklizňovou sezónu máte dobrý tip – je to CLAAS.

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.