Farmy s kombinací rostlinné a živočišné výroby mají mnoho příležitostí používat techniku CLAAS. Jednou z takových je farma Jana Vašíčka z obce Licoměřice specializující se na chov masného plemene Blonde D Acquitaine v režimu biochovu. 

CLAAS NA FARMĚ VAŠÍČKOVÝCH

Jan Vašíček dlouhodobě využívá techniku CLAAS, ať už jsou to traktory CLAAS CELTIS a CLAAS ARION, manipulátor CLAAS SCORPION nebo stroje pro sklizeň pícnin. Svou pícninářskou linku čítající čení a zadní žací lišty CLAAS DISCO a obraceč VOLTO letos doplnil shrnovač píce CLAAS LINER. 

JEDNOROTOROVÝ, STRANOVÝ NEBO STŘEDOVÝ SHRNOVAČ?

Jednorotorový shrnovač CLAAS u Vašíčků pracoval velmi spolehlivě, ale se zvyšujícími se nároky na výkonnost a hlavně formování řádku pro následné lisování padlo rozhodnutí na nový stroj ve prospěch středového modelu LINER 2800. Pracovní záběr každého rotoru je 3,50m, na rotoru je 12 ramen uložených v kruhové dráze. Pracovní záběr stroje je plynule nastavitelný v rozmezí 7,40 – 8,20m se šířkou řádku 1,20-2,20m. Právě tvorba ideálně formovaného a správně širokého řádku je největší výhodou středových shrnovačů CLAAS. 

Tak ať to dobře shrnuje!

Foto Martin Stecovič

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.