Společnost AgriMachines má s technologií přípravy půdy a současným přihnojením Strip-Till bohaté zkušenosti. Hlavním zaměřením bylo zejména využití tekutých organických hnojiv (kejda, digestát) ve spojení s cílenou aplikací do řádku a následné setí. Pro sezónu 2020 společnost AgriMachines připravila několik novinek v oblasti přípravy půdy a setí metodou Strip-Till.

NOVINKY STRIP HAWK EASY V SEZÓNĚ 2020

Největší novinka spočívá v rozšíření možnosti využívání nejen tekutých statkových, ale i pevných granulovaných hnojiv jako podkořenové výživy rostlin. Hlavní inovací v oblasti konstrukce strojů STRIP HAWK EASY je použití nového typu formovacích disků umožňujících preciznější nastavování šířky a hloubky zpracovanho řádku. Nově výrobce nabízí 4 typy aplikačních slupic pro rozdílné půdní podmínky a způsob použití. 

PŘIHNOJENÍ PEVNÝMI I TEKUTÝMI HNOJIVY

Tato metoda zpracování dokonale využívá koncentrované dávky hnojiva pro cílenou výživu rostliny přímo v oblasti kořenového systému. Je jen na rozhodnutí agronoma, který systém hnojení a typ pracovnách orgánů si pro svoji farmu vybere jako vhodnější. 

VYSOKÁ TECHNICKÁ ÚROVEŇ SE SYSTÉMEM ŘÍZENÍ ISOBUS

V případě používání granulovných hnojiv STRIP HAWK spolupracuje stejně jako u přesných secích strojů s výrobcem SOLA, který je i dodavatelem čelního zásobníku hnojiva. Ať už je však systém přihnojování jakýkoliv, informace o aplikované dávce hnojiva a řízení stroje je zobrazeno na ISOBUS terminálu umístěného v traktoru. Obsluha traktoru tak má vždy přehled o aplikovaném množství hnojiva na hektar a dodržování nastavené hodnoty. 

Společnost AgriMachines připravuje v průběhu jarní sezóny sérii předvádění, proto nás neváhejte oslovit pro předvedení na Vaší farmě!

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.