V létě 2023 se společnost AgriMachines SE stala generálním prodejcem strojů Göweil pro Českou republiku. Z tohoto partnerství máme radost, protože rakouská firma patří mezi specialisty v oblasti techniky ovíjení a lisování balíků a její další klíčové oblasti zahrnují výrobu uvolňovačů balíků i transportní techniky, sklopných lžic a brusek na nože.

Všechny stroje Göweil s podrobnými parametry naleznete na: https://www.goeweil.com/cs/

Zaujala vás tato značka? Neváhejte kontaktovat naše prodejce:

Ing. Štěpán Macek +420 605 936 322

Martin Stecovič +420 329 414

Stroje Göweil jsou mimořádně robustní a mají dlouhou životnost. V nabídce firmy jsou:

Lis na kulaté balíky: Při vývoji lisu s pevnou komorou G-1 byl kladen důraz na vytvoření absolutně profesionálního stroje s maximální výkonností. Kromě extrémně robustní konstrukce byly kompletně nově promyšleny a zásadně zlepšeny v této oblasti běžné „standardní komponenty“.

Kombinované lisovací a ovíjecí stroje: Spojení lisů a ovíječek do jednoho pracovního procesu umožňuje mimořádně hospodárný způsob práce. Kromě úspory času a peněz hraje podstatnou roli především nárůst kvality krmiva. Kromě senáže z trávy získává stále větší prioritu také konzervace mnoha dalších materiálů jako kukuřice, CCM, vojtěšky, cukrové řepy atd.

Ovíjecí stroje na kulaté balíky: S ovíjecími stroji na kulaté balíky GÖWEIL je senáž zabalena rychle, čistě a absolutně vzduchotěsně. Různá řešení jsou perfektně střižena na míru různým oblastem použití. Díky množství dodatečných vybavení mohou být ovíječky individuálně rozšířeny.

Ovíjecí stroje na hranaté balíky: Ovíjecí stroje na hranaté balíky GÖWEIL jsou k dostání v různých variantách, používaných jak stacionárně, tak jako tažený stroj, a kromě hranatých balíků ovíjejí také kulaté balíky. Tyto stroje s dlouhou životností balí krmné jednotky do nepropustných, vysoce kvalitních balíků. Předpokladem stejnoměrného ovíjení je široký, průchozí transportní pás.

Transportní zařízení na balíky: Ať už jde o kulaté nebo hranaté balíky, ovinuté nebo neovinuté, nebo rovnou o více balíků, s transportním sortimentem GÖWEIL může být krmivo dopraveno rychle a nekomplikovaně k místu skladování nebo k místu krmení.

Rozdružovací technika balíků: S uvolňovači GÖWEIL může být senáž rychle a čistě oddělena od materiálu fólie i rozdělena a dána ke zkrmení zvířatům.

Sklopné lžíce: Při odklízení sněhu, zarovnávání ploch, přepravě a mnoha dalších pracích je zadní lžíce GÖWEIL se sklopnou mechanikou velkou podporou. Tato absolutně profesionální sklopná lžíce se vyznačuje přednostmi, jako je zesílená mulda, extrémní zvedací síla a maximální výklopná výška. Ploché dno lžíce umožňuje snadné nakládání, kromě toho díky otevřenému tříbodovému rámu nezůstává v rámu žádný materiál ani při zarovnávání ploch nebo odklízení sněhu. Sklopná mulda je k dostání v mnoha velikostech a provedeních a také jako varianta pro montáž na vysokozdvižný vozík.

Bruska na nože: S bruskou nožů GÖWEIL se bez námahy brousí jak obloukové tak i rovné nože, rychle a jednoduše. U brusky lze individuálně a plynule přizpůsobit sklon a délku. I broušení nožů s velmi malým poloměrem tak není žádný problém. Díky integrovaným dorazům otáčení se nebrousí přes hranu nože. Na stole MS 100 jsou již zadány nejběžnější poloměry, což usnadňuje nalezení správné pozice.

Průmyslová technika lisování a ovíjení: Odvoz a skladování odpadu mohou často představovat velký problém, optimálním řešením zde je zpracovávat odpad do lisovaných balíků. Průmyslové stroje GÖWEIL jsou optimálně vhodné pro lisování a ovíjení odpadu a mnoha dalších materiálů. Kromě techniky pro ovíjení balíků je paletový ovíjecí stroj optimálním řešením pro balení paletového zboží do smršťovací fólie.

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.