Zemědělská výstava Naše pole 2022 přivedla do Nabočan pestrou paletu polních pokusů odrůd zemědělských plodin, ochrany a výživy rostlin a výstavu zemědělské techniky. 

Na „našem poli“ jsme měli přehlídku špičkových strojů. Čekal na vás jeden z vašich i našich oblíbených traktorů – CLAAS ARION 660, jehož inteligentní asistenční systém pro řidiče CEMOS značně usnadňuje práci, s taženou aplikační cisternou ZUNHAMMER 18.500 s nasávacím ramenem a zadním tříbodovým závěsem. Dále samojízdný aplikátor CLAAS XERION 4000 s nástavbou na aplikaci kejdy ZUNHAMMER 16.000. Ukázkou vývoje, více než šedesátileté tradice výroby strojů pro aplikaci statkových hnojiv, firmy ZUNHAMMER byl i diskový adaptér na zapravení kejdy KUSGU 6m. Navíc nechyběla ani sklízecí řezačka CLAAS JAGUAR 950 s patenty chráněnou unikátní technolgií SHREDLAGE® sloužící ke zpracování kukuřičné siláže, kdy materiál intenzivně rozloží a mnohonásobně tak zvětší jeho plochu. 

Moc rádi jsme viděli všechny, kteří se za námi zastavili. A pokud vám to nevyšlo, tak se budeme na konci srpna těšit na společné setkání na 48. ročníku Země živitelky v Českých Budějovicích.

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.