Společnost Palomo Loštice je jedním z progresivních podniků využívající nejmodernější zemědělskou techniku. Před třemi lety se rozhodli pro systémový nosič CLAAS XERION 3800 ve variantě Saddle Trac vybavený nástavbou Lomma o objemu 11.000 l a nakládacím šnekovým dopravníkem. Xerion pracuje s diskovým podmítačem Lemken Rubín na podvozku Gigant se záběrem 8,0 m, hloubkovým kypřičem Terraland 4000 TD, Köckerling  Allrounder 1200.  Pokud je to agronomicky opodstatněné, pracují stroje s přihnojením granulovanými hnojivy – hloubkový kypřič Terraland s přihnojením pod patu, velkoplošný radličkový kypřič Allrounder v unikátní kombinaci s pneumatickým rozmetadlem průmyslových hnojiv RAUCH AERO, oba s pracovním záběrem 12 m.  

Pro podmítky, jarní přípravu půdy a zapravení hnoje se používá Lemken Rubín se záběrem 8 m. U všech prací je dosažena vysoká výkonnost a nízká spotřeba paliva – v případě Rubínu prac. rychlost 11-12 km/h, prokluz 5-7% a spotřeba paliva 5-7 l/ha.

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.