Spolehlivost, vysoká výkonnost a hlavně univerzalita traktoru CLAAS XERION 3300 přesvědčila majitele k nákupu nového modelu XERION 4200 opět ve verzi SADDLE TRAC. 

Společnost CLAAS s modelem XERION 4200 nastavila nová měřítka pro výkon a efektivitu. Motor MERCEDES-BENZ s objemem 10,7l má výkon 458 koní a mohutný kroutící moment 2.200 Nm. Společně s plynulou převodovkou ZF a stálým pohonem všech kol se jedná o robustní a mimořádně účinný systém přenosu výkonu motoru na podložku.

Verze SADDLE TRAC nabízí velký prostor za kabinou, který se dá využít pro nástavby. V tomto případě se jedná o nástavbu o objemu 11.000 l upravenou jako zásobník hnojiva. Spodní hydraulicky ovládaný nerezový šnek zásobuje dávkovací ústrojí s pneumatickou dopravou hnojiva k aplikačním koncovkám. 

XERION 4200 u Pokorných je osazen flotačními vysokozátěžovými pneumatikami 900/60 R42 umoňujícími přenos vysokého výkonu a zaručující výborné tahové vlastnosti. 

CLAAS XERION = EFEKTIVITA

Kombinace vysokého výkonu motoru a správně fungujícího pohonného ústrojí s plynulou převodovkou přináší mimořádně efektivní parametry s velmi nízkou spotřebou paliva. Díky velkému zásobníku osiva i hnojiva se minimalizují prostoje a ztrátové časy při práci na pozemku. Efektivita v praxi má nový název – CLAAS XERION 4200!

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.