Soutěž Zlatý klas vyhlašuje Ministerstvo zemědělství České republiky a koná se pod záštitou ministra zemědělství v rámci Mezinárodního agrosalonu Země živitelka.

Cílem soutěže je vybrat a především vyzdvihnout a ocenit špičkové výrobky a novinky z oblasti techniky, mechanizace v zemědělství, potravinářství, lesního a vodního hospodářství včetně opravárenství. Soutěží se ve čtyřech kategoriích a své želízko v ohni je opět měli i my. 

V roce 2019 jsme získali Zlatý klas za prezentaci stroje od italského M.O.M. (Moretto Ifficine Meccaniche). Jejich STRIP HAWK EASY, nesený širokořádkově půduzpracující stroj s hydraulicky roztažitelným rámem, právem získal zaslouženou pozornost a cenu.  

Tento rok jsme na živitelce představili VAN CONTROL 2.0 od společnosti ZUNHAMMER. Díky tomuto sensoru na analýzu živin tekutých hnojiv je aplikace kejdy stejně přesná a moderní jako je použití minerálních hnojiv. Jsme moc rádi, že tato unikátní inovace zaujala i odbornou porotu a přinesla nám náš druhý Zlatý klas.

Leave a Comment

Agrimachines

Kontaktujte nás na e-mail nebo telefonicky. Rádi Vám nabídneme stroje za zvýhodněnou cenu a poradenství v oblasti úspor.

Kontakt

Sídlo firmy:
AgriMachines SE, Bratislavská 3, Hustopeče 69301
+420 727 902 622

Sledujte nás také na

Zanechte nám email

Zanechte nám svůj email, a my se Vám co nejdříve ozveme.